Złóż wniosek do programu dla start-upów z dziedziny nauk przyrodniczych – Start Alliance: Discover Vienna – Life Sciences

Program dedykowany jest firmom i start-upom które zajmują się naukami przyrodniczymi w tym biotechnologią i biogospodarką.

 

Ich produkty powinny wykraczać poza etap idei lub prototypu oraz powinny z powodzeniem być wprowadzone na rynek krajowy. Organizatorzy podkreślają, że firma nie powinna działać na rynku dużej niż osiem lat.  Jednocześnie firmy planujące uczestnictwo w Programie powinny wykazać zainteresowane ekspansją na rynek austriacki, poszukiwać partnerów międzynarodowych, dążyć do pozyskania kapitału na arenie międzynarodowej  (szczególnie w Austrii) i planować międzynarodową rekrutację do swoich  zespołów.

Start Alliance to inicjatywa miasta Berlina oraz organizacji Berlin Partner. Jej celem jest sieciowanie najbardziej innowacyjnych miast na świecie oraz tworzenie platformy do przepływu innowacyjnych firm.

Rekrutacja na wydarzenie trwa do 25 lutego 2019 r.

Organizatorzy zapewniają: pokrycie wydatków do 50% dla jednej osoby z wybranego start-upu, przy czym dofinansowanie nie może przekroczyć 2500 euro (koszty podróży, wydatki na zakwaterowanie i miejsce pracy na maksymalnie 14 dni, bilety na wydarzenie towarzyszące).

Co można uzyskać? dostęp wiedeńskiego ekosystemu, udział w warsztatach dedykowanych m.in. finansowaniu start-upów, wsparcie Vienna Business Agency, udział w międzynarodowym wydarzeniu towarzyszącym: BIO-Europe Spring 2019.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-29 marca 2019.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie internetowej dedykowanej Discover Vienna: Life Sciences.

Więcej informacji udzielą przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

 

(paih)