Forum Biznesowym z okazji Szczytu Trójmorza w Lublijanie/ Słowenia w dniach 5-6 czerwca 2019 r

Szanowni Państwo,

W iminiu Krajowej Izby Gospodarczej i Słoweńskiej Izby Gospodarczej mamy zaszczyt poinformować Państwa o orgnizowanym międzynarodowym Forum Biznesowym z okazji Szczytu Trójmorza w Lublijanie/ Słowenia w dniach 5-6 czerwca 2019 r. z udziałem Wicepremiera Słowenii oraz Wiceministra Spraw Zagranicznych Słowenii.

W  2015   roku, z  inicjatywy  prezydentów Polski  i  Chorwacji, Andrzeja Dudy i Kolindy Grabar-Kitarović – postanowiono powołać grupę Trójmorza. W skład regionalnego projektu wchodzi 12 państw członkowskich Unii Europejskiej,  od  Estonii przez Polskę po Chorwację, leżących między Morzem Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym. Nadrzędne filary Inicjatywy to: rozwój gospodarczy, spójność europejska i więzi transatlantyckie. Celem grupy jest głównie współpraca na płaszczyznach: energetycznej, logistyczno-transportowej i informatyczno-telekomunikacyjnej w Europie Środkowej. Prezydent RP Andrzej Duda będzie przewodniczył oficjalnej delegacji podczas szczytu w Lubljanie.

Tegoroczny program Szczytu oraz Forum koncentruje się na czterech kluczowych obszarach:

– ENERGIA

– INFRASTRUKTURA

– CYFRYZACJE

– INNOWACJE

oraz obejmie przekrojowe tematy stosunków transatlantyckich, bezpieczeństwa i wody.

 Serdecznie zapraszamy do zgłaszania chęci udziału firmy z w/w sektorów a także, firmy zainteresowane  współpracą na rynkach Słowenii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Rumunii, Słowacji i Węgier.   

Krajowa Izba Gospodarcza jako izba partnerska wydarzenia, prowadzi rekrutacje polskich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Szycie i Forum Biznesowym.

W ramach misji w dniach 4.06 (wylot)06.06 (powrót) organizator oferuje zakup biletu lotniczego na trasie Warszawa- Lubljana, ubezpieczenie podróżne, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, transfery do miejsc spotkań zorganizowanych w ramach Misji, przygotowanie materiałów promocyjnych, opiekę agenta na miejscu. Uwaga: koszt udziału w Misji nie obejmuje kosztu noclegów- zapewniamy rezerwację grupową dla uczestników misji na preferencyjnych warunkach w hotelu****.

Koszt udziału: 2850 PLN+VAT + koszty noclegów.

Lista zainteresowanych firm zostanie przekazana stronie słoweńskiej do weryfikacji oraz do wygenerowania zaproszeń. Firmy mogą wziąć udział w tym wydarzeniu tylko i wyłącznie po otrzymaniu indywidualnego zaproszenia  od organizatorów, stąd tez prośba do wszystkich Państwa zainteresowanych o pilną REJESTRACJĘ online– zawierająca niezbędne dane wymagane przez organizatorów do otrzymania w/w zaproszenia.

W załączeniu oraz na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji na temat wydarzenia. https://www.three.si/2019-summit

AGENDA