Zaproszenie na wystawę branżową przemysłu motoryzacyjnego Węgier – MAJOSZ AUTOMOTIVE XHIBITION 2020 – 14-17.07.2020 r.

Ambasada Węgier zaprasza wszystkich zainteresowanych na wystawę branżową przemysłu motoryzacyjnego MAX2020, która odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2020 r. w formie online. W spotkaniu wezmą udział firmy działające m.in. w zakresie cyfryzacji przemysłowej, produkcji narzędzi, logistyki przemysłowej, oprogramowania i przemysłu 4.0.

Zgodnie z wstępnymi planami na wystawie będzie eksponowana znaczna część węgierskiej oferty eksportowej przemysłu motoryzacyjnego, stwarzając doskonałą okazją do zmapowania potencjalnych partnerów i prowadzenia rozmów handlowych. Organizatorzy chcą dotrzeć nie tylko do firm ściśle związanych z sektorem motoryzacyjnym, ale także do przedstawicieli branży współpracujących (na przykład: elektronika, tworzywa sztuczne, przemysł maszynowy, obróbka metali, produkcja narzędzia itp.).

Głównym organizatorem wystawy jest MAJOSZ – Węgierski Związek Producentów Komponentów Motoryzacyjnych, a współorganizatorem HEPA – Węgierska Agencja Rozwoju Exportu. W ramach wydarzenia w sposób podobny do wystaw tradycyjnych jest możliwe wynajęcie wirtualnego stanowiska wystawienniczego oraz zorganizowanie na żywo spotkań informacyjnych i handlowych.

Agenda spotkania [POBIERZ]

Strona internetowa targów  [TUTAJ]

 

kig