Brazylijskie Forum Inwestycyjne 2021 r. – 31.05 – 1.06 2021 r. – Sao Paulo

Informujemy, iż otwarto zapisy na udział w bezpłatnym Brazylijskim Forum Inwestycyjnym 2021 r., które odbędzie się w dniach 31.05 – 1.06 2021 r. w Sao Paulo w Brazylii. Z uwagi na pandemię wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej – uczestnicy maja prawo wybrać wariant uczestnictwa osobistego bądź online.

 

Forum odbywać się będzie w języku portugalskim i angielskim, z tłumaczeniem symultanicznym. Podczas Forum będzie okazja nie tylko zapoznać sie z aktualnymi  warunkami uczestnictwa, ale także wziąc udział w wybranych przez siebie panelach oraz przeprowadzić rozmowy zarówno z firmami, jak i  przedstawicielami władz stanowych. Brazylia realizuje szereg projektów infrastrukturalnych i jest mocno zainteresowana udziałem inwestorów zagranicznych w w rozwijaniu gospodarki. Organizatorzy zapewniają interaktywność oraz tworzenie networkingu między uczestnikami.

Pełna informacja nt. mówców, programu, zasad uczestnictwa oraz link do formularza rejestracyjnego znajduje się na stronie wydarzenia:

https://www.brasilinvestmentforum.com/en/principal-2/

W razie dalszych pytań proszę je kierować (w języku polskim) do Ambasady Brazylii w Warszawie – Pani Magdalena Stefanowicz-Szczygielska, tel. 22 617 48 00, e-mail: , lub Karolina Jędrzejowska, tel. jw., e-mail: ,

Pobierz w PDF