Infrastructure Investment in Peru Roadshow 26 stycznia godz 17:00

Uprzejmie informuję, iż 26 stycznia (wtorek) o godzinie 17:00 polskiego czasu odbędzie się wirtualny roadshow prezentujący projekty infrastrukturalne peruwiańskiej agencji inwestycyjnej ProInversión, w celu przyciągnięcia potencjalnych inwestorów zagranicznych.

Wydarzenie to, trwające ok. dwie godziny, obejmie przemówienia na temat znaczenia inwestycji z Ameryki Północnej i Europy dla Peru oraz ram makroekonomicznych i prawnych sprzyjających inwestycjom, a także prezentację portfolio projektów inwestycyjnych w Peru. Po prezentacjach będzie miejsce na komentarze i konsultacje od uczestniczących inwestorów.

Zainteresowane osoby oraz firmy mogą zarejestrować się na to wydarzenie za pośrednictwem następującej strony internetowej:
https://ey.zoom.us/webinar/register/8616098549105/WN_ZXIEU0iMQbaqjz8_l1XYMQ

Serdecznie zapraszam do udziału i do jak najszerszego rozpropagowania tego wydarzenia wśród znanych Państwu firm, instytucji i organizacji W przypadku zainteresowania uprzejmie proszę o zgłoszenie tego Ambasadzie Peru w Warszawie (Tel.: 22 646 88 07 / nr wew. 2, , www.perupol.pl) do końca tego tygodnia celem przekazania listy zainteresowanych osób Ministerstwu Spraw Zagranicznych Peru.

Pobierz w PDF