„Izraelski ekosystem innowacji” 21 stycznia godz. 9.00 – 10.00

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Izraelskiej Misji Handlowo-Gospodarczej w Polsce – Ambasady Izraela w Warszawie (https://itrade.gov.il/poland/) oraz Fundacji Interizon (https://interizon.pl/) zapraszamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach promujących izraelskie i polskie technologie oraz wspierających rozwijanie współpracy w zakresie badań i rozwoju między podmiotami po obu stronach.

Najbliższe spotkanie pn. „Izraelski ekosystem innowacji” odbędzie się już na platformie Zoom, obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod adresem: https://forms.gle/RKNtMZXmbqnk4FHk7

Agenda

9:00 – Otwarcie (Partnerzy: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Izraelska Misja Handlowo-Gospodarczej w Polsce – Ambasada Izraela w Warszawie, Fundacja Interizon)

9:10 – Wprowadzenie do gospodarki Izraela – fakty i liczby (Ambasada Izraela w Polsce, Departament Handlowy)

9:30 – Wprowadzenie do izraelskiego ekosystemu innowacji – geneza i aktualna sytuacja, mechanizmy wsparcia: fundusze rządowe i prywatne, akceleratory (Israel Innovation Authority)

9:50 – Sesja pytań i odpowiedzi

10:00 – Zakończenie

UWAGA ! Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Szczegóły w załączeniu.

Spotkanie inicjuje cykl wydarzeń pn. „Biotech and e-health”, obejmujący kolejne z serii spotkanie w dniu 23 lutego br., które pozwoli Państwu na zapoznanie się z sektorem biotechnologii i zdrowia oraz aktualnymi możliwościami dla polskich i izraelskich firm. Będzie to wstęp do szytego na miarę wydarzenia B2B, które 25 lutego br. zainauguruje wirtualne spotkania biznesowe na dedykowanej platformie. Celem spotkań jest znalezienie partnerów do różnego rodzaju współpracy (handlowej, technologicznej, usługowej, produkcyjnej, inwestycyjnej, badawczej lub naukowej).

Uruchomienie drugiego cyklu wydarzeń z partnerami izraelskimi pn. „Cybersecurity& AI for logistics”, obejmującego spotkania B2B podmiotów z sektora transportu i logistyki, zaplanowano na marzec br. Szczegóły już wkrótce.

Agenda Spotkanie Izrael Pomorskie 21 01 2020

Pobierz w PDF