Kolumbia i Peru – Możliwości dla polskich przedsiębiorców

Wczoraj odbyło się niezwykle ciekawe webinarium poświęcone mozliwościom, jakie dla polskich firm stwarzają rynki Peru i Kolumbii. Organizatorami tego wydarzenia były: Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Polsko – Latynoamerykańska Rada Biznesu oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Webinarium odbyło się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji.

Podczas spotkania uczestnicy mogli uzyskać informacje od osób znających te rynki, na codzień zajmujace się wsparciem polskich firm w tych krajach. Ciekawym punktem były case studies – wypowiedzi firm, które już dobrze sobie radzą w tych krajach.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć we wczorajszym spotkaniu organizatorzy przygotowali wersję na Facebooku .

Pod linkiem https://www.facebook.com/izba.pomorza/videos/1313508422368326 zainteresowani będa mogli zapoznać się z przedstawionymi wczoraj prezentacjami.

Jednocześnie uprzejmie informuję, że planowane sa kolejne webinaria nt. innych rynków latynoamerykańskich i karaibskich.

Zapraszamy również na podcasty

LINK DO PODCASTU

Pobierz w PDF