Ameryka Łacińska:Vamos a Mexico!

Szanowni Państwo,

Z ogromną satysfakcją informuję, że 22 kwietnia br. w godz. 15.00 – 17.00 odbędzie się kolejne bezpłatne webinarium z cyklu przybliżającego polskim firmom rynki państw latynoamerykańskich. Tym razem organizowane wydarzenie jest poświęcone Meksykowi i nosi tytuł:  „Ameryka Łacińska:Vamos a Mexico!”

Podobnie jak poprzednio, organizatorami tego przedsięwzięcia są Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Krajowa Izba Gospodarcza i Polsko – Latynoamerykańska Rada Biznesu. Organizatorzy – przy współpracy z MRPiT, MSZ i PAIH – zaprezentują m.in. możliwości rynku meksykańskiego, szanse i zagrożenia, różnice prawne i taryfowe oraz kulturowe. Prelegentami będą: kierownik ZBH w Ciudad de Mexico, przedstawiciel Polsko – Latynoamerykańskiej Rady Biznesu i reprezentanci Santander Bank. W ramach seminarium przedstawione będą także case studies, gdzie reprezentanci polskich firm podzielą się praktycznymi doświadczeniami osiągnięcia sukcesu w tym kraju. Przewidziane są także wystąpienia ambasadora Meksyku w Polsce, ambasadora Polski w Meksyku oraz przewodniczącej senackiej grupy polsko-meksykańskiej.

Gorąco zachęcam do udziału w tym wydarzeniu oraz do rejestracji pod linkiem: https://brokereksportowy.pl/aktualnosci-glowne/seminarium-online-ameryka-lacinska-vamos-a-mexico-22-04-2021-r/

Pobierz w PDF