Misja gospodarcza i udział w Światowej Wystawie EXPO w Dubaju!

Jeśli szukasz międzynarodowych kontrahentów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, możemy Ci w tym pomóc.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego ogłasza nabór na misję gospodarczą do Dubaju, która odbędzie się w terminie 16-21 stycznia 2022 roku w ramach szerokiego programu promocji gospodarczej podczas Światowej Wystawy EXPO Dubai 2020.
Na chętnych czeka 15 miejsc.

Rekrutacja rusza 1 czerwca i potrwa do 2 lipca 2021 roku do godz. 23:59.

Udział w misji jest finansowany w 85% ze środków europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Organizator zapewnia wizytę na Światowej Wystawie EXPO, udział w konferencji gospodarczej przygotowanej specjalnie dla przedsiębiorców z województwa lubuskiego, spotkania biznesowe
z partnerami z Dubaju i ZEA, z izbami handlowymi oraz przeloty, noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:

 • z sektora MŚP,
 • posiadających siedzibę/oddział w województwie lubuskim,
 • wpisujących się w branże inteligentnych specjalizacji województwa lubuskiego, tj.  zielona gospodarka, zdrowie i jakość życia, innowacyjny przemysł.

Branże wysokiej szansy:

 • Budowlana
 • Elektrotechniczna
 • okołobudowlana,
 • modowa
 • kosmetyczna
 • meblarska i wykończenia budowli,
 • spożywcza,
 • IT/ICT,
 • maszyny i urządzenia

Warunkiem udziału jest także pokrycie wkładu własnego w wysokości 15%. Szacowany koszt udziału na uczestnika to 2 327,93 zł netto.

UWAGA: Końcowy koszt udziału uczestnika uzależniony będzie od kosztów organizacji całego wyjazdu, po wyłonieniu technicznego wykonawcy misji.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji gospodarczej zobligowani są do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami wyłącznie drogą elektroniczną na adres:
lub lub
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 lipca 2021 r. do godziny 23:59.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy:

lub .

Na wszystkie pytania odpowiemy lub oddzwonimy.

Lubuskie będzie jednym z 9 województw, które zaprezentuje się w polskim pawilonie podczas Światowej Wystawy EXPO w Dubaju. Celem obecności na EXPO w Dubaju jest promocja gospodarcza regionu lubuskiego na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Misja gospodarcza z udziałem lubuskich przedsiębiorców zakłada spotkania B2B dla lubuskiego biznesu z firmami z państw Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Misja umożliwi nawiązanie kontaktów –  szczególnie dla branż wpisujących się w regionalne inteligentne specjalizacje. W jej ramach zaplanowano wizyty w instytucjach i organizacjach wspierających przedsiębiorczość, innowacje i międzynarodową kooperację. Mowa m.in. o Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Dubaju, czy też Dubajskiej Izbie Gospodarczo-Przemysłowej.

Misja jest organizowana w ramach projektu pn. „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych – II edycja”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Do pobrania:

Regulamin
Umowa o dofinansowanie
Formularz zgłoszeniowy
Pomoc de minimis – formularz

Pobierz w PDF