Zostań innowatorem w swoim samorządzie!

Rozpoczął się nabór do udziału w programie PARP GovTech Inno_Lab realizowanym przez Huge Thing we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Gov Tech. Skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego.
Nabór do programu właśnie się rozpoczął i potrwa miesiąc – do 6 października 2021 r.

Celem programu jest rozwój kompetencji pracowników administracji publicznej w zakresie definiowana potrzeb na innowacje, zakupu nowych technologii oraz wdrażania ich do organizacji  z wykorzystaniem m.in. procedury konkursowej w znowelizowanej ustawie prawa zamówień publicznych (PZP).

REJSTRACJA

Dlaczego warto zgłosić się do programu? 

  1. Govtech Inno_Lab realizowany przez Huge Thing to możliwość pracy z jednym z najdłużej działających w Polsce operatorów programów dla twórców innowacji..
  2. Jednostki biorące udział w programie otrzymują do 50 tysięcy złotych na rozwój kompetencji pracowników w zakresie zakupu i wdrażania innowacji oraz zwinnych metod pracy. Program będzie okazją do zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pracy z innowacjami i wprowadzania ich do organizacji.
  3. Każdy zespół biorący udział w programie będzie pracować z indywidualnym opiekunem-tutorem pod okiem ekspertów z różnych dziedzin.
  4. Po zakończeniu programu uczestnicy będą mogli korzystać z konsultacji z ekspertami oraz brać udział w spotkania dedykowanych wprowadzaniu do innowacji w organizacji, które będą wspierać wymianę wiedzy z innymi jednostkami.
  5. Program da możliwość poznania i zrozumienia nowych metod pracy dostosowanych do pracy w samorządach i administracji publicznej a także otrzymania wsparcia w zastosowaniu ich do realizacji codziennych zadań.

PLIKI DO POBRANIA

GovTech Broszura Informacyjna

Pobierz w PDF