Stoisko PAIH na targach METAL SHOW & TIB

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach sektora metalowego METAL SHOW&TIB, które odbędą się w dniach 9-12 maja 2023 roku w Bukareszcie, Rumunia.

Targi METAL SHOW & TIB to największe, coroczne targi sektora metalowo-maszynowego w Rumunii.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Bukareszcie organizuje stoisko narodowe, na którym polscy przedsiębiorcy działający w sektorach: obróbki metali, automatyki, technologii informacyjnej i komunikacji, elektrotechniki, energetyki, technologii grzewczych, pomp, sprężarek, agregatów, transportu, inżynierii motoryzacyjnej, przemysłu morskiego, lotnictwa cywilnego ochrony środowiska badania i rozwoju technologii z zastosowaniami przemysłowymi będą mogli zaprezentować potencjał swoich firm podczas tego wydarzenia.

Udział w targach to szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz poznania potrzeb potencjalnych odbiorców na rynku rumuńskim.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Bukareszcie.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 5 maja 2023 r.

Osobami kontaktowymi w sprawie udziału w targach są:

źródło