Stoisko PAIH na targach EXPO DIY 2023 Smart Home Green w Bukareszcie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w targach EXPO DIY 2023 Smart Green Home (Bukareszt, Rumunia). Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2023 roku. PAIH udostępni przestrzeń stoiska dla polskich firm, które zakwalifikują się do udziału. Podczas targów będą one mieć możliwość zaprezentowania swojej oferty odwiedzającym oraz nawiązania nowych relacji biznesowych z lokalnymi partnerami.

Do współtworzenia stoiska zapraszamy firmy z branż:

  • materiałów budowlanych i wykończeniowych

  • Smart Home

  • instalacji budowlanych (wodna, elektryczna, gazowa)

  • urządzeń elektrycznych i elektronarzędzi

  • wyposażenia wnętrz i ogrodów

  • meblarskiej i akcesoriów

  • systemów bezpieczeństwa

EXPO DIY 2023 Smart Green Home to wydarzenie B2B, które w ciągu dwóch dni zgromadzi wystawców z Rumunii i innych krajów oraz odwiedzających (profesjonalistów z branży) takich jak: kupcy detaliczni (sieci sklepów i sklepów internetowych), kierownicy zakupów, menedżerowie marketingu z firm importujących i dystrybucyjnych, menedżerowie z firm budowlanych, deweloperzy nieruchomości (biurowych i przemysłowych), architekci i projektanci, właściciele firm.

Kiedy: 28-29 czerwca 2023

Gdzie: Uniwersytet Politechniczny w Bukareszcie, Rumunia

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 10 czerwca 2023 r.

Więcej szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Bukareszcie, Agnieszka Olsen: .

Przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o targach EXPO DIY 2023 Smart Green Home i nie jest równoznaczne z kwalifikacją firmy do udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki udziału w imprezie określa regulamin uczestnictwa na Stoisku PAIH. Przedsiębiorcy, którzy wyrazili chęć udziału w Targach poprzez formularz rekrutacyjny otrzymają komplet dokumentów dotyczących uczestnictwa w targach bezpośrednio od przedstawiciela PAIH S.A.

źródło