Spotkanie networkingowe – Kożuchów – 5 czerwca

Urząd Marszałkowski zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu przedsiębiorców. Po Krośnie Odrzańskim i Żarach tym razem spotkamy się na Kożuchowskim Zamku. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu śniadań biznesowych „Business & Breakfast”.

Nieformalna formuła śniadania biznesowego ułatwi nawiązywanie kontaktów między firmami i ich integrację oraz nawiązanie trwałych relacji z samorządem. Na podstawie przedsięwzięć realizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego wiemy, jak ważne są działania networkingowe polegające na rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu wzajemnej pomocy. Dlatego tak ważne są spotkania, podczas których strony mają czas na poznanie się, wspólne wypicie kawy czy luźną rozmowę.

Podczas przyszłotygodniowego wydarzenia nie zabraknie rozmów o działalności samorządu województwa w zakresie innowacji i przedsiębiorczości, informacji o możliwości pozyskania środków z funduszy UE, w tym Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027 i Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki czy prezentacji oferty Banku Gospodarstwa Krajowego skierowanej dla przedsiębiorców. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiać z władzami regionu, miasta oraz powiatu.

Spotkanie odbędzie w poniedziałek, 5 czerwca o godz. 10.00 w Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie (ul. Klasztorna 14).

Więcej informacji oraz zapisy: , tel. 661 326 549.