Komisja Europejska i Enterprise Singapore zapraszają do udziału w misji biznesowej do Singapuru

Komisja Europejska we współpracy z agencją Enterprise Singapore organizują misję biznesową do Singapuru. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję dla europejskich firm, zwłaszcza przedstawicieli klastrów oraz małych i średnich przedsiębiorstw, do nawiązania kontaktów oraz rozwinięcia współpracy z partnerami biznesowymi w Singapurze.

Misja biznesowa odbędzie się w dniach 30. października – 1 listopada i ma na celu umożliwienie przedsiębiorcom polskim spotkania z singapurskimi partnerami, uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych oraz zapoznanie się z najnowszymi innowacjami technologicznymi. Komisja Europejska oraz Enterprise Singapore pokryją koszty biletów lotniczych oraz noclegów dla przedstawicieli wybranych klastrów.

Misja biznesowa skierowana jest do przedstawicieli branż takich jak:

  • Rolno-spożywcza
  • Zdrowie (w tym medtech i biotech)
  • Cyfrowa
  • Nowoczesna produkcja
  • Firmy oferujące inteligentne rozwiązania dla nowoczesnych miast lub z zakresu zielonych technologii.

Podkreślamy, że udział w misji biznesowej stanowi nie tylko okazję do nawiązania nowych kontaktów, ale także do promocji własnych rozwiązań oraz eksportu. Dlatego zachęcamy do rozważenia udziału w tym wydarzeniu i szerokiej dystrybucji powyższych informacji wśród potencjalnie zainteresowanych podmiotów.

W ramach misji biznesowej organizatorzy zaplanowali dla uczestników szereg wydarzeń i spotkań z singapurskimi partnerami. W szczególności, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w SWITCH (Singapore Week of Innovation & Technology) oraz targach technologii rolno-spożywczych (Agri-Food Tech Expo 2023).

Zgłoszenia od klastrów i izb przemysłowych są obecnie przyjmowane. Termin składania zgłoszeń upływa 12 lipca, jednak w przypadku braku odpowiedniej liczby firm, możliwość zgłoszeń zostanie wydłużona do 23 października. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/ClustersCallforExpressionofinterestEUSGMatchmakingEvent

Misja biznesowa do Singapuru stanowi unikalną szansę dla polskich firm i klastrów, które pragną rozwinąć współpracę z zagranicznymi partnerami oraz promować swoje innowacyjne rozwiązania na rynku międzynarodowym. Nie przegapcie tej okazji i zgłoście swoje zainteresowanie udziałem już dziś!

Więcej informacji:

https://clustercollaboration.eu/sites/default/files/2023-06/Call%20EOI_Clusters_MM%20Sinagpore_ECCP_FINAL-01.pdf