Stoisko PAIH na targach Arena of Beauty 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z branży kosmetycznej do współtworzenia stoiska narodowego na targach Arena of Beauty 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 października 2023 r. w Sofii, w Bułgarii.

Międzynarodowe targi Arena of Beauty to wydarzenie poświęcone producentom z sektora kosmetycznego. Wydarzenie jest organizowane od 1997 roku i stanowi wiodącą imprezę dla branży beauty na rynku Bałkanów. Targi Arena of Beauty stanowią doskonałą platformę do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz rozszerzenia działalności na rynek Bułgarii oraz innych państw bałkańskich. Zrealizowane dotychczas 42 edycje wydarzenia świadczą o jego ugruntowanej pozycji w regionie.

W ramach obecności na targach Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z sektora kosmetycznego do współtworzenia stoiska promocyjnego.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,

  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,

  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,

  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Sofii.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane udziałem w misji mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 28 września 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Krzysztof Przyłucki: .

źródło