Targi Global Industrie 2024 Francja (Paryż, 25-28 marca 2024)

W marcu 2024 roku odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Przemysłowe GLOBAL INDUSTRIE 2024 (Expo Paris/Villepinte, 25-28 marca 2024). Jest to czołowe międzynarodowe forum spotkań liderów przemysłu, organizowane w Europie Zachodniej w kontekście międzynarodowej kooperacji.

GLOBAL INDUSTRIE w jednym miejscu i czasie łączy cztery imprezy targowe:

  • MIDESTMiędzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłowej, skupiające 16 sektorów przemysłowych
  • SMART INDUSTRIESprzemysł 4.0, nowoczesne technologie i automatyzacja przemysłowa, know-how
  • INDUSTRIEtechnologie i wyposażenie przemysłowe
  • TOLEXPOprzemysł metalowy

Ulotka do pobrania – LINK

BRANŻE WYSTAWIENNICZE: metalurgia; przetwórstwo tworzyw sztucznych; cyfryzacja i automatyzacja; robotyka; mechatronika; elektronika; produkcja addytywna i druk 3D; pomiary; robotyka; energia i zrównoważona produkcja, w tym: łączenie, montaż, mocowanie, przemysłowe elementy złączne; wykańczanie i obróbka materiałów; kucie i odlewanie; materiały i półprodukty; oprzyrządowanie; tworzywa sztuczne, guma, kompozyty; usługi i rozwój biznesu; blacha, formowanie metalu, spawanie; obróbka skrawaniem itp.

Udział w GLOBAL INDUSTRIE jest efektywnym narzędziem rozwoju firmy, promocji marki, wzmocnienia jej konkurencyjności oraz pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych – wejścia na zagraniczne rynki zamówień, zajęcia miejsca po dotychczasowych dostawcach towarów i usług przemysłowych lub ugruntowania swej pozycji w globalnym łańcuchu dostaw i produkcji. Targi umożliwiają też wymianę informacji, prezentują trendy i kierunki rozwoju gospodarki w odniesieniu do trwających w świecie zmian makroekonomicznych oraz skutków czwartej rewolucji przemysłowej (panele dyskusyjne, wykłady, konkursy). Targi GLOBAL INDUSTRIE to ważna i strategiczna inwestycja w przyszłość.

Targi GLOBAL INDUSTRIE rekomendowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu PAIH

Aż 70 % polskiej gospodarki jest oparta na exporcie!

W opinii PAIH i polskich wystawców poprzednich edycji targów, GLOBAL INDUSTRIE to największe i najbardziej kompleksowe wydarzenie wystawiennicze poświęcone kooperacji przemysłowej i idealne miejsce dla pozyskania międzynarodowych kontaktów i nawiązania długofalowej międzynarodowej współpracy biznesowej.  Zachęcamy do włączenia ich do kalendarza Państwa działań marketingowych w 2024 roku.

Poprzednia edycja GLOBAL INDUSTRIE 2023 w liczbach:

  • 2300 wystawców
  • 100 000 m2 powierzchni wystawienniczej
  • 40 000 odwiedzających „fizycznie” targi (ok. 80% odwiedzających to decydenci, ok. 40% odwiedzających z zagranicy)
  • 45 000 odwiedzających wirtualną platformę GI Channels

Chętnych do udziału w Targach oraz otrzymania szczegółowej oferty i kosztów zapraszamy do kontaktu.

Eurobusiness-Haller jest wyłącznym i oficjalnym przedstawicielem Global Industrie na Polskę. Za usługę związaną z koordynacją udziału polskich wystawców w Targach nie pobierana jest żadna dodatkowa opłata.