II edycja międzynarodowych targów SITDRONE

II edycja międzynarodowych targów SITDRONE, zorganizowany przez PERUWAŃSKIE SIŁY POWIETRZNE, to wydarzenie odbywające się od 21 do 24 listopada 2024 roku. Jest to dynamiczna platforma, która łączy liderów w sektorach technologii dronów, lotnictwa i satelitów, mająca na celu zaprezentowanie nowych trendów oraz odkrycie innowacyjnych projektów w tej dziedzinie.

PLATFORMA KOMERCYJNA

Wyjątkowe i znaczące wydarzenie, które umożliwia wystawcom nawiązanie relacji biznesowych i strategicznych współprac z najwyższymi władzami sektora lotniczego w regionie.

Doskonała okazja do wzmocnienia marki poprzez poszukiwanie możliwości handlowych z innymi firmami poprzez wymianę technologiczną w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów biznesowych.

Wydarzenie będzie obejmować ważne konferencje, seminaria i panele dyskusyjne, podczas których eksperci branżowi podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i trendami. Wysokiej klasy międzynarodowe delegacje, zwłaszcza z naszego regionu, wezmą w nich udział, wraz z prezentacjami na żywo.

Bliższe informacje o tej imprezie wystawienniczej można znaleźć na stronie internetowej: https://sitdrone.com/en/(wersja angielskojęzyczna). Tam także, w zakładce „contact” można znaleźć dane teleadresowe osób, które mogą udzielić bliższych informacji nt. tych targów i odpowiedzieć na ewentualne pytania.