Pora na mentoring w Słubicach i Żarach!

Czego uczy nas asteroida wielkości 182 bobrów – czyli jak opowiadać o liczbach w sposób poprawny, ciekawy i zrozumiały dla wszystkich? Jak zbudować dobry biznes, markę osobistą oraz własne social media? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy kolejnych spotkań w Żarach i Słubicach, które organizuje Departament Gospodarki i Rozwoju.

Na spotkania mentoringowe zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu, a także rozwinąć umiejętności osobiste.

Podczas wydarzeń poznasz:

  • ofertę Urzędu Marszałkowskiego skierowaną dla przedsiębiorców,
  • informacje o możliwości pozyskania Funduszy Europejskich,
  • propozycję Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost skierowaną do biznesu,
  • a także weźmiesz udział w networkingu z innymi uczestnikami.

Gościem specjalnym zaplanowanego na 21 marca (czwartek) spotkania w Żarach będzie Janina Bąk –  polska statystyczka, blogerka, influencerka, nauczycielka akademicka, aktywistka społeczna, autorka książek, szerzej znana pod pseudonimem Janina Daily. Popularyzatorka nauki, aktywistka, napisała dwie bestsellerowe książki o statystyce, wygłosiła trzy wykłady TEDx. Temat prelekcji J. Bąk to połączenie tematu wizualizacji danych oraz sztuki prezentacji i wystąpień publicznych.

Żarskie spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 marca 2024 r. o godz. 18.00 w Glas Hotel przy ul. Wincentego Witosa 50. 

Link do rejestracji na spotkanie: https://forms.gle/W41teg3WF8SYmYi67


Gościem specjalnym spotkania w Słubicach będzie Paweł Tkaczyk – ekspert od marketingu i budowania marki, głównie poprzez grywalizację oraz storytelling. Wykładowca studiów MBA, wielokrotny prelegent TEDx oraz innych konferencji. Znajduje się w czołówce osobowości związanych z marketingiem w Polsce. Autor wielu książek, regularnie pisze do branżowych czasopism. Temat prelekcji P. Tkaczyka to Trendy to nie wszystko, czyli o stałych elementach w budowaniu dobrego biznesu i marki.

Spotkanie w nadgranicznym mieście odbędzie się we wtorek, 26 marca 2024 r. o godz. 18.00 w Hotelu Villa Casino przy ul. Mickiewicza 11. 

Link do rejestracji na spotkanie: https://forms.gle/442ZTq9dUriGGxTE7

Udział w wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny!

Wszelkie informacje na temat wydarzenia: