Weź udział w Giełdzie kooperacji – Lubuskie 2024!

Już 15 czerwca największe wydarzenie gospodarcze w regionie, na które do Parku Technologii Kosmicznych w Zielonej Górze zapraszamy wszystkich lubuskich przedsiębiorców.

 

Giełda, która jest następcą corocznego Kongresu Gospodarczego – Lubuskie będzie miała charakter międzynarodowy i wezmą w niej udział przedstawiciele regionów partnerskich Województwa Lubuskiego – Kraju Związkowego Brandenburgia (Niemcy) oraz Kraju Libereckiego (Czechy).

Dla wszystkich chętnych lubuskich przedsiębiorców (ze szczególnym uwzględnieniem MŚP) podzieliśmy wydarzenie na cztery części:

  1. Strefa B2B – w ramach strefy B2B zaplanowaliśmy przestrzeń dla rozmów kooperacyjnych dla przedstawicieli biznesu, jak również ekspertów z różnych dziedzin, m.in. porady prawne, księgowe, społeczne. Będzie to doskonała okazja do nawiązania dopasowanych kontaktów biznesowych oraz skorzystania z porad specjalistów.
  2. Miasteczko wystawiennicze – strefa wystawiennicza uwzględniająca stoiska informacyjno-promocyjne przedsiębiorstw biorących udział w wydarzeniu oraz instytucji okołobiznesowych. Będzie to przestrzeń do prezentacji swojej firmy oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
  3. Strefa motywacji – część szkoleniowo-warsztatowa – w tej strefie będą Państwo mogli wziąć udział w spotkaniach warsztatowych w formie power speech, które będą prowadzone przez mentorów biznesowych/ specjalistów w tematyce Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji. Spotkania będą prowadzone równocześnie w dwóch salach w trzech blokach tematycznych: Zdrowie i jakość życia, Zielona gospodarka i Innowacyjny Przemysł. Niebawem przedstawimy nazwiska sześciu występujących mentorów, ale już teraz zdradzimy, że będą to jedni z najpopularniejszych mówców w swoich dziedzinach.
  4. Panele dyskusyjne – debata obejmująca najistotniejsze zagadnienia związane z rozwojem ekonomicznym i społecznym, w tym m.in. siłą polskich innowacji, synergią nauki z biznesem, funkcjonowaniem samorządu terytorialnego, budowaniem konkurencyjnej gospodarki w nowych realiach, wsparciem nowoczesnej gospodarki funduszami unijnymi czy zielonymi technologiami. Podczas dyskusji podjęte zostaną tematy związane z Regionalnymi Inteligentnych Specjalizacji. W rozmowach wezmą udział motywatorzy i prelegenci ze Strefy motywacji oraz zaproszeni goście.

Już teraz zapraszamy Państwa, aby zarejestrować chęć udziału w Miasteczku wystawienniczym – https://forms.gle/am5yMqpQb6mpRp7N8 oraz Strefie B2B – https://forms.gle/gjyLJ67CkirwYRy16 (nie ma konieczności uczestnictwa w obu modułach). Pozwoli to nam, na znalezienie Państwu potencjalnych partnerów i kooperantów biznesowych, zarówno wśród uczestników z Polski jak i zagranicy, ale także na optymalną organizację miasteczka wystawienniczego. Rejestracja do udziału w strefie motywacji oraz panelach dyskusyjnych rozpocznie się w maju. Prosimy o śledzenie strony www.lubuskie.pl, oraz strony wydarzenia www.gielda.lubuskie.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!