Rekrutacja na misję gospodarczą do Dubaju

Szanowni Państwo,
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 ogłasza rekrutację uczestników misji gospodarczej do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w dniach 8-12 kwietnia 2018 r. Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych”

 Termin rekrutacji: do 31 stycznia 2018r.

Serdecznie zapraszamy firmy z województwa lubuskiego do udziału w misji gospodarczej do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w dniach 8-12 kwietnia 2018 r. Misji towarzyszy uczestnictwo w Dorocznym Forum Inwestycyjnym – Annual Investment Meeting (AIM) Dubaj) w dniach 8-12 kwietnia 2018 r , które zalicza się do najważniejszych wydarzeń branży inwestycyjnej na świecie.

Doroczne Forum Inwestycyjne AIM Dubaj 2018 to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza inwestorów z całego świata.

Przyciąga ono przedsiębiorców oraz przedstawicieli najwyższych władz państwowych z Azji, Europy, Afryki oraz Ameryki Północnej, którzy poszukują nowych obszarów inwestycyjnych.

Forum organizowane jest pod patronatem władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców z różnych branż: z kategorii MŚP. W rekrutacji mogą uczestniczyć również przedstawiciele „młodych firm” (start-upów) posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim oraz organizacji zrzeszających przedsiębiorców z terenu województwa (szczegóły w regulaminie).

Wszyscy zakwalifikowani do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt to ok. 2 500,00zł netto.

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail  skanu Formularza Zgłoszeniowego (zał. nr 1) wraz z załącznikami. Wersję papierową należy przesłać po potwierdzeniu udziału w misji.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w załączonym DUBAJ AIM Regulamin Rekrutacji Aktualny 18.12.2017

Rekrutacja Zal Nr 1 Formularz Zgloszeniowy AIM DUBAJ 2018

Formularz de minimis

Rekrutacja Zal Nr 3 Umowa O Dofinansowanie De Minimis AIM DUBAJ 2018

http://lubuskie.pl/misje-zagraniczne/ .

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail  lub telefonicznie 68 45 65 268, 68 45 65 462.