Stoisko polskie na Targach Bio International Convention Boston 2018

Polska Agencja Inwestycji i Handlu w związku z realizacją Branżowego Programu Promocji „Biotechnologia i farmaceutyka” organizuje polskie stoiska informacyjno-promocyjne na Bio International Convention – jednej z największych imprez branży biotechnologicznej i farmaceutycznej na świecie, która odbędzie się w Bostonie (USA) w dniach 4-7 czerwca 2018 r.

W dniach 4-7 czerwca 2018 r. odbędzie się kolejna edycja Bio International Convention w Bostonie – jednego z najważniejszych wydarzeń sektora biotechnologii i farmaceutyki na świecie.

Tegoroczne Bio International Convention odbędzie się już po raz 25. a w ramach wydarzenia przewidywany jest udział około 1800 reprezentantów czołowych firm biotechnologicznych i farmaceutycznych (w tym przedstawicieli państw i regionów).

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji „Biotechnologia i farmaceutyka” Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska informacyjnopromocyjnego na ww. imprezie.

Zapraszamy zainteresowane firmy do:

  • przekazywania materiałów promocyjno-informacyjnych dystrybuowanych na stoisku PAIH (katalogi, ulotki). Termin przekazywania materiałów drukowanych do Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH): 16 maja 2018 r. Adres do przesłania materiałów: Polska Agencja Inwestycji i Handlu ul. Bagatela 12 00-585 Warszawa z dopiskiem „Branżowe Programy Promocji_Targi Boston”
  • przekazywania materiałów audiowizualnych (filmy, prezentacje) wyświetlanych na ekranach LED (format MP4). Termin przekazywania materiałów audiowizualnych: 31 maja 2018 r.

 

Więcej informacji na temat Bio International Convention dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego: