Biznes Forum Polska – Malta

„Biznes Forum Polska – Malta” z okazji wizyty Ministra Gospodarki, Inwestycji i MŚP Malty Chrisa Cardony w Polsce wtorek, 5 czerwca 2018 w godz. 12.00-15.30

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zapraszają na „Biznes Forum Polska – Malta” z udziałem Minister Jadwigi Emilewicz i Ministra Chrisa Cardony. Forum odbędzie się w dniu 5 czerwca 2018 r. godz. 12.00-15.30 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Sala im. G. Gęsickiej (wejście od ulicy Wspólnej 2/4).

Celem tego wydarzenia jest przedstawienie potencjału Malty oraz zaprezentowanie możliwości wzajemnej współpracy biznesowej i inwestycyjnej między Polską i Maltą oraz nawiązanie kontaktów gospodarczych poprzez udział w spotkaniach B2B między polskimi i maltańskimi przedsiębiorcami.

Maltańska gospodarka, ze względu na swoje rozmiary i położenie geograficzne, jest silnie uzależniona od czynników zewnętrznych. Do głównych sektorów napędzających gospodarkę maltańską należą: turystyka, usługi finansowe, przemysł farmaceutyczny, produkcja maszyn i urządzeń, przemysł lotniczy i stoczniowy, produkcja filmowa, online gaming, sektor farmaceutyczny i usługi edukacyjne. Wśród silnych stron maltańskiej gospodarki wymienia się jej stabilność gospodarczą i polityczną, przyjazny system podatkowy oraz dobrze wykwalifikowane zasoby ludzkie.

Ze strony maltańskiej w Biznes Forum i spotkaniach b2b uczestniczyć będzie grupa 14 firm zainteresowanych współpracą z Polską z następujących branż: logistyka, IT, meble, branża mechaniczna i inżynieryjna, branża finansowa, branża medyczna, farmaceutyczna.

Lista firm maltańskich oraz ich zainteresowania dot. polskich partnerów w załączeniu.

Zainteresowanych udziałem w Forum Biznesu oraz spotkaniach B2B z maltańskimi firmami prosimy o rejestracje on line i wybór partnerów maltańskich do indywidualnych spotkań (prosimy o zaznaczenie wybranych firm).

REJESTRACJA FORUM POLSKA-MALTA

Kontakt: Krajowa Izba Gospodarcza Elżbieta Wojtas , tel 22 63 09 752, e-mail: Bartek Nersewicz, tel 22 63 09 686 e-mail:

PLIKI DO POBRANIA

Maltese Delegation To Poland For B2B Meetings Participation List Versio…

Zaproszenie Biznes Forum Polska Malta 5 Czerwca 2018