Polsko-Luksemburska Konferencja Biznesu: poszukiwane start-up’y z branży FinTech i RegTech

Organizatorzy Polsko-Luksemburskiej Konferencji Biznesu poszukują start-up’ów aktywnych w branży finansowej do udziału w tym wydarzeniu.

Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 grudnia br. w Luksemburgu,a jej tematyka będzie dotyczyć rozwoju polskich start-upów z branży FinTech i RegTech – 10 wybranych start up’ów zostanie zaproszonych do zaprezentowania swoich działań.

Z uwagi na niezwykle silną pozycję Luksemburga w obszarze aktywności gospodarczej dotyczącej rynków kapitałowych i szeroko pojętego zarządzania aktywami, jak również sprzyjające innowacyjności i internacjonalizacji lokalne środowisko biznesowe, udział w wydarzeniu może być doskonałą szansą na nawiązanie nowych kontaktów współpracy i wymianę doświadczeń.
Wypełnione wg załączonego wzoru wnioski (Factsheet start-up selection) kandydaci powinni skierować na adres do 30. września br. Spośród przedstawionych zgłoszeń, komisja do 31. października br. wybierze firmy, które zostaną zaproszone do udziału w Konferencji.
Organizator – Luksembursko-Polska Izba Handlowa w Luksemburgu – pokryje koszty transportu i zakwaterowania w wysokości 500 € dla każdego z zaproszonych uczestników.
Więcej informacji o konferencji i zgłoszeniach znajdą Państwo w załączonych dokumentach.