Zapraszamy na Seminarium „Better Connected – organizacje międzynarodowe jako platforma ekspansji na rynki zagraniczne”

Urząd Kontroli Elektronicznej zaprasza na seminarium „Better Connected – organizacje międzynarodowe jako platforma ekspansji na rynki zagraniczne”. Jego celem jest przedstawienie polskim firmom sektora ICT możliwości współpracy z wyspecjalizowaną w nowych technologiach agendą Organizacji Narodów Zjednoczonych, jaką jest ITU.

 

Seminarium odbędzie sie 11 lutego br. w siedzibie UKE, ul. Giełdowa 7/9, Warszawa.

Na seminarium „Better Connected – organizacje międzynarodowe jako platforma ekspansji na rynki zagraniczne” zapraszamy przedstawicieli branży ICT, którzy planują ekspansję zagraniczną lub szukają krajowych i międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Jednym z prelegentów spotkania będzie Jarosław Ponder, Dyrektor Biura Regionalnego dla Europy, ITU (wyspecjalizowana w nowych technologiach agenda ONZ – Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny, International Telecommunication Union).

Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni również przedstawiciele polskich start-upów, które z sukcesem współpracują z ITU. Dodatkowo przewidziany jest również trening umiejętności miękkich z zakresu ekspansji na rynki zagraniczne oraz konsultacje indywidualne z prelegentami.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia zostanie wysłane w ciągu 2 dni od momentu rejestracji.

Rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego: http://www.uke.gov.pl/rejestracja-better-connected

Program dostępny TUTAJ

(uke)