Ruszyły zapisy na Kongres Gospodarczy – Lubuskie 2019

Marszałek Województwa Lubuskiego, Elżbieta Anna Polak zaprasza do udziału w Kongresie Gospodarczym – Lubuskie 2019, który w tym roku poświęcony jest tematyce pro-ekologicznej i ochronie środowiska, a także trendom w marketingu miejsc. Kongres odbędzie się 10 października w Filharmonii Zielonogórskiej.

Zarejestruj się już dziś na stronie https://kongres.lubuskie.pl/rejestrator-online/

Dlaczego ekologia? – Zmiany, jakie zachodzą w środowisku mają wpływ na każdego z nas. Lubuskie stawia na zieloną gospodarkę, a lubuskie firmy są konkurencyjne globalnie i doskonale zorientowane na trendy światowe. W pierwszym panelu w dyskusji przy okrągłym stole „Polska pali się na czerwono” zasiądą przedstawiciele biznesu, nauki, a także samorządu. Uczestnicy kongresu będą mieli możliwość porozmawiać z ekspertami na temat wyzwań dla biznesu i administracji w zakresie e-usług i społeczeństwa informacyjnego. Dla znawców marketingu przygotowaliśmy panel o najnowszych trendach w marketingu miejsc z udziałem międzynarodowych ekspertów.

Podczas wieczornej Gali Kongresu wręczone zostaną Nagrody Gospodarcze Marszałka Województwa dla najbardziej ekologicznych, a także najbardziej innowacyjnych firm z województwa. A wszystko przy doskonałej muzyce, gwiazdy Męskiego Grania – Krzysztofa Zalewskiego.

To nie koniec atrakcji, bo dzień później – 11 października w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze odbędzie się Festiwal Wina oraz blok gastronomiczny „Wikt & Wino- Para warta zachodu” o tym jakie miejsce zabiera wino w branży gastronomicznej i jego potencjale.

Nie zabraknie też informacji dla zainteresowanych start-upami. W Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie odbędzie się panel „Start Up! Po polsku” z poradami jak wystartować bez budżetu co zrobić z pomysłem i jak dalej rozwijać działalność. Nie zabraknie również panelu o nowoczesnym mieście, smart cities i „błękitnej” infrastrukturze jako przyszłości w rozwoju miasta.