Spotkania b2b podczas Dublin Tech Summit 2020. Zapisz się!

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Dublin Tech Summit Matchmaking event 2020, która odbędzie się 9 września 2020 r., przy okazji Dublin Tech Summit 2020.

 

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Dublin Tech Summit Matchmaking event 2020, która odbędzie się 9 września 2020 r., przy okazji Dublin Tech Summit 2020.

Dublin Tech Summit to dwudniowe wydarzenie organizowane w dniach 9-10 września 2020 r., podczas którego odbywa się cykl wystąpień, warsztatów, pitchingów oraz targi wystawiennicze adresowane do firm reprezentujących branże nowoczesnych technologii. Jest to jedno z kluczowych w Europie wydarzeń dedykowanych innowacyjnym firmom poszukującym możliwości rozwoju, w którym co roku bierze udział ok. 10.000  uczestników oraz 200 prelegentów, z ponad 70  krajów.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwia polskim przedsiębiorcom nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych oraz zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami.

Jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Profile zarejestrowanych firm zamieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby się spotkać podczas giełdy;
  • 9 września 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Koszty

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Dodatkowo, dla każdej firmy uczestniczącej w giełdzie kooperacyjnej organizatorzy przewidzieli 1 bezpłatny bilet wstępu na Dublin Tech Summit.

Koszty transportu i zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Zarejestruj się już dzisiaj!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą! Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska:

 

Dublin Tech Summit to największe w Irlandii międzynarodowe wydarzenie poświęcone trendom i innowacjom technologicznym. Wydarzenie jest kierowane do startupów, firm technologicznych, inwestorów i korporacji zainteresowanych wspieraniem światowych innowacji. Celem wydarzenia jest umożliwienie innowacyjnym firmom szybkiego i efektywnego rozwoju, zwiększenie wartości i rozpoznawalności marki oraz poznanie przyszłych partnerów biznesowych.

Podczas wydarzenia najwybitniejsi liderzy międzynarodowego ekosystemu przedsiębiorczości technologicznej pokażą, jak innowacje wpływają na działalność biznesową i jak kreują nowe możliwości do jej rozwoju.

Dublin Tech Summit oferuje doskonałe warunki do budowania wartościowych i trwałych relacji biznesowych. Dlatego warto wziąć jak najbardziej aktywny udział w tym wydarzeniu i zarezerwować swoje własne stoisko, co zdecydowanie zwiększy widoczność firmy oraz pozwoli zaprezentować jej produkty, usługi i rozwiązania szerokiemu gronu irlandzkich i międzynarodowych delegatów.

Wszystkie polskie firmy, niezależnie od wielkości, zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy są proszone o bezpośredni kontakt z Martą Smolarek, Kierownikiem ZBH Dublin, która zaproponuje najwłaściwszą formę stoiska wraz z atrakcyjnymi udogodnieniami.

Dublin Tech Summit 2020

Data i miejsce wydarzenia:

Dodatkowe informacje:


Dane kontaktowe do przedstawiciela PAIH: