Rozwiązania IT dla branży medycznej – spotkania online, 17-18 czerwca 2020 r.

Oferujecie rozwiązania IT dla szeroko pojętej branży medycznej? Nie może Was zabraknąć podczas spotkań b2b organizowanych w całości online już 17 i 18 czerwca 2020 r.

Będzie to tzw. giełda koperacyjna, skierowana do przedstawicieli firm, startupów, uczelni oraz instytutów badawczych poszukujących lub oferujących innowacyjne pomysły w zakresie rozwiązań IT dla branży medycznej.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Jest to seria bilateralnych, wcześniej umówionych 20-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • ​Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu na stronie wydarzenia (każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!).
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć spotkania b2b.
  • W dniach 17-18 czerwca 2020 r. odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań online pomiędzy dobranymi w pary uczestnikami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Termin rejestracji upływa 16 czerwca 2020 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Informacji nt. spotkań udziela Sławomir Biedermann () z ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.