Unijne środki na internacjonalizację firmy poza UE – webinarium KIG

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Eurochambres: Europejskie Stowarzyszenie Izb Przemysłowo Handlowych zapraszają do udziału w Webinarium Global Europe. Webinarium odbędzie się 23 czerwca 2020 r., godz. 10.00. 

 

Dołącz do sesji online i dowiedz się, jak wykorzystać międzynarodowe możliwości swojej organizacji lub biznesu w UE i zdobyć umiejętności przedsiębiorcze! Podczas webinarium dowiesz się, jak uzyskać dostęp do finansowanych przez UE, skutecznych, bezpłatnych i profesjonalnych usług, które rozpoczną proces internacjonalizacji na kluczowych rynkach, takich jak Ameryka Łacińska, Birma, Chiny, Turcja, Indie i wiele innych. Niezależnie od tego, czy chodzi o eksport towarów i usług na inne rynki, transfer technologii, czy program wymiany Erasmus dla młodych przedsiębiorców – dołącz i dowiedz się więcej!

Webinarium Global Europe wspiera unijne MŚP i organizacje wspierające biznes, aby mogły rozpocząć swoja przygodę na rynkach światowych.

KIG zaprasza do rejestracji. Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania na platformie Zoom wraz z instrukcją.

Spotkanie odbywać się będzie w j. angielskim.

PROGRAM SPOTKANIA

LINK REJESTRACYJNY

Więcej informacji:

Krajowa Izba Gospodarcza
Monika Sasiak
e-mail:

kig