Dopisz się do katalogu promującego polską branżę gamingową

Jeśli działasz w branży gamingowej, a Twoja firma zarejestrowana jest w Polsce, możesz bezpłatnie zamieścić jej profil w publikacji promującej polską branżę gamingową, którą jeszcze w tym roku wyda Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Publikacja będzie skierowana do zagranicznych podmiotów – inwestorów, wydawców, dystrybutorów i innych potencjalnych partnerów biznesowych polskich firm.  Publikacja będzie dostępna bezpłatnie online. Częścią publikacji będzie katalog zawierający profile polskich firm działających w branży gamingowej.

Umieszczenie wpisu w katalogu jest bezpłatne! Jeśli jesteś zainteresowany taką formą promocji, wypełnij formularz do 10 lipca 2020 r. Formularz należy wypełnić w języku angielskim.

W związku z ograniczoną objętością publikacji przy przyjmowaniu formularzy liczy się kolejność zgłoszeń.

W razie wątpliwości informacji udziela Sławomir Biedermann, tel.: +48 22 432 8705, e-mail: .

Publikacja zostanie wydana w ramach realizacji przez PARP projektu pozakonkursowego „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza zachęcamy do zapoznania się z artykułem znajdującym się pod linkiem dostępnym tutaj. Artykuł zawiera cenne wskazówki, jakich zwrotów należy unikać, a jakie obowiązkowo zamieścić, w szczególności w części formularza w której znajduje się opis firmy.

Formularz zgłoszeniowy

PARP