Zgłoś się do European FinTech Hackelerator

Chcesz zaprezentować swój fintech przed największymi globalnymi korporacjami i funduszami inwestycyjnymi z Singapuru? Zgłoś się do konkursu European FinTech Hackelerator. Nabór trwa do końca września 2020 br.

European Fintech Hackelerator to europejski konkurs, w którym międzynarodowe jury wyłania najlepsze startupy z branży fintech, dając im wsparcie finansowe (20 tys. SGD, tj. ok. 54 tys. zł) oraz możliwość prezentacji na Singapore Fintech Festival w ramach Global FinTech Hackcelerator. Zwycięzca europejskiej edycji konkursu powalczy o kolejne nagrody pieniężne, nawiązanie współpracy z partnerami korporacyjnymi oraz finansowanie PoC. Dodatkową nagrodą jest 12-tygodniowy wirtualny program akceleracyjny przeprowadzony przez ekspertów z Singapuru.

Oprócz wsparcia finansowego oraz możliwości uczestnictwa w Global FinTech Hackcelerator, projekty finalistów otrzymają możliwość współpracy z siecią partnerów Accelpoint oraz funduszami inwestycyjnymi z Europy i Singapuru.

Nabór zgłoszeń do konkursu koordynuje Akcelerator Accelpoint, a Partnerem Strategicznym inicjatywy jest m.in. Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH).

 

paih