Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców

19 stycznia 2021 r.w godz. 15.00 – 17.00 odbędzie się seminarium online pt. „Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców”.

Organizatorami tego wydarzenia są Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Krajowa Izba Gospodarcza i Polsko – Latynoamerykańska Rada Biznesu. Podczas seminarium zostaną zaprezentowane możliwości obu rynków, szanse i zagrożenia, różnice prawne i taryfowe oraz kulturowe. Prelegentami będą kierownicy ZBH w Bogocie i Limie oraz przedstawiciel Polsko – Latynoamerykańskiej Rady Biznesu. W ramach seminariów przedstawione będą także case studies, gdzie reprezentanci polskich firm podzielą się praktycznymi doświadczeniami osiągnięcia sukcesu w tych Peru i Kolumbii.
Przewidziane są także wystąpienia ambasadorów obu tych państw w Polsce oraz ambasadorów Polski w Peru i Kolumbii. Seminarium będzie prowadzone w języku polskim; jedynie ambasadorowie Peru i Kolumbii wygłoszą krótkie wystąpienia w języku angielskim, bez tłumaczenia.
W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Panią Dorotą Lewandowską,

tel. 665 770 331, 58 305 23 25,

e – mail: .

Seminarium odbędzie się na platformie Ms Teams.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji.Link do rejestracji:

Webinarium: Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców | 19.01.2021 r.

Pełna agenda znajduje sie pod ww. linkiem.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu i uprzejmie proszę o jak najszersze rozpowszechnienie tej informacji wśród znanych Państwu firm, organizacji i instytucji.