Rusza nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości! Podejmiesz wyzwanie?

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak rozpocząć? A może wiesz, jak go rozpocząć, ale brakuje Ci funduszy? Chcesz w końcu wystartować ze swoim wymarzonym start-upem? Szukasz miejsc do dalszego rozwoju firmy? Nie przegap tej okazji. Gorzowski Ośrodek Technologiczny rusza z Inkubatorem Przedsiębiorczości Think Thank.

Kampania #PostawNaSiebie to efekt współpracy lokalnego biznesu, ludzi nauki i samorządowców. To projekt, którego celem jest stworzyć społeczność przedsiębiorców, startupowców i osób chcących rozwijać własny biznes. To otwarcie nowego rozdziału miasta ukierunkowanego na start, rozwój i prowadzenie własnego biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.

Wielu z nas to kiedyś przeżywało. Mieliśmy dość pracy na etacie, czuliśmy się niedocenieni przez szefa, a z tyłu głowy cały czas mieliśmy ten jeden własny pomysł na biznes. Pomysł, którego baliśmy się zrealizować. Powodów było wiele – brak funduszy, biura, strach przed podjęciem ryzyka, brak wsparcia organizacyjnego. To się teraz zmieni!

#PostawNaSiebie to projekt, który odrzuca wszystkie „ale” i pokazuje drogę do realizacji pomysłów na biznes. Ogromne doświadczenie i możliwość organizacyjno-finansowa Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego zapewniają wszystkie narzędzia do realizacji własnego biznesu. Możesz od nas liczyć na wsparcie merytoryczne, finansowe i organizacyjne. Swoją propozycję kierujemy do wszystkich przedsiębiorczych gorzowian. To doskonała okazja, aby odkurzyć idee wrzucone do szuflady, kontynuować obecne lub podjąć się realizacji własnych zawodowych marzeń i odmienić swoje życie raz na zawsze.

Dlatego nie czekaj i już teraz aplikuj. Ilość miejsc ograniczona. Uwolnij swoją kreatywność i #PostawNaSiebie!

Gotowe wnioski aplikacyjne można składać w następujących miejscach:

1. Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy Sp z o.o., Stanowice 29, 66-450 Bogdaniec

2. Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu, Urząd Miasta Gorzowa Wlkp., ul. Myśliborska 34

PLIKI DO POBRANIA:

Ogłoszenie naboru

Regulamin naboru i funkcjonowania inkubatora przedsiębiorczości

Zał. nr 1 Formularz aplikacyjny

Zał. nr 2 – Kwalifikacja wnioskodawcy o spełnianiu kryteriów MŚP

Zał. nr 2.1 – Oświadczenie o posiadaniu statusu MŚP

Zał. nr 3 – Cennik usług

Rzut Targowa 2 piętro

Rzut Targowa 3 piętro

Rzut Targowa 4 piętro

 

Żródło