Polska na GITEX GLOBAL 2022 w Dubaju, 10-14 października 2022 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz trzeci zorganizuje stoisko na targach GITEX GLOBAL w Dubaju.

Targi GITEX GLOBAL to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń dla szeroko rozumianej branży nowoczesnych technologii. Co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony polskich firm. W 2021 r. swoją ofertę promowało na nich ponad 100 firm z naszego kraju.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach realizacji Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT, już po raz trzeci zorganizuje na tych targach stoisko informacyjno-promocyjne. Polskie firmy będą mogły korzystać z niego, by promować swoją ofertę i umawiać spotkania biznesowe.

W tym roku polskie stoisko będzie jeszcze większe niż w latach ubiegłych! Zapraszamy do skorzystania z niego wszystkie polskie firmy działające w obszarze nowoczesnych technologii.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwiamy:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych.

Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na GITEX GLOBAL, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Nazwa wydarzenia: GITEX GLOBAL

Termin: 10-14 października 2022 r.

Strona wydarzenia

Lokalizacja: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Wszystkich zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt w terminie do 10 września 2022 r. na adres 

Stoisko na GITEX GLOBAL 2022 w Dubaju zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Źródło