Bezpłatne szkolenie online „Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Politechnice Krakowskiej we współpracy z programem Firmy Jutra, zaprasza przedsiębiorców z obszaru MŚP do udziału w bezpłatnym webinarze „Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych dla biznesu”.

Termin szkolenia: 29.08.2022 w godzinach 10:00-11:30
Miejsce: szkolenie on-line
Rejestracja: do 26.08.2022r. (godz. 10:00)

W szybko zmieniającej się rzeczywistości poszukujemy sprawnych i ułatwiających rozwój firmy rozwiązań. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na usprawnienie pracy z zespołem
i klientami, chcesz mieć profesjonalną skrzynkę mailową, a także zabezpieczone dane firmowe,
 planujesz rozwinąć swój biznes wykorzystując moc obliczeniową chmury, zapisz się na bezpłatne szkolenie prowadzone przez doświadczonego doradcę Google.

Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się:

  • czym jest chmura i jakie możliwości stwarza;
  • z jakich usług w chmurze warto skorzystać;
  • jak możesz wykorzystać podstawowy pakiet narzędzi biurowych do rozwoju swojego biznesu oraz optymalizacji kosztów w firmie;
  • a także gdzie szukać dalszego wsparcia i rozwiązań.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców, dzięki któremu dowiesz się, jak w pełni wykorzystać potencjał nowych technologii i chmury do rozwoju swojej firmy.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na wytłumaczeniu podstawowych pojęć oraz praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał chmury w twojej firmie.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może:

  • skorzystać z indywidualnej konsultacji dotyczącej wdrożenia i wykorzystania chmury
    w twojej firmie;
  • otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Chmura to już nie tylko abstrakcyjne pojęcie związane z IT, ale realna szansa na rozwój twojej firmy w świecie błyskawicznych zmian i transformacji technologicznej.

Webinar poprowadzi: Pan Bartek Andrzejewski doradca Google w programie Firmy Jutra. Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Od lat szkoli i konsultuje
z arkan internetu różne grupy odbiorców. Największe doświadczenie posiada jednak we współpracy z małymi przedsiębiorcami, których uwielbia chronić przed zakusami nieuczciwych użytkowników sieci.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Szkolenie online na platformie Microsoft Teams

Zarejestruj się
on-line

lub
Pobierz formularz

Żródło