Polskie stoisko narodowe na targach The Food, Retail & Hospitality Expo 2022 w Irlandii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach żywności, handlu detalicznego i branży cateringowej w Irlandii – The Food, Retail & Hospitality Expo 2022, które odbędą się w dniu 1 grudnia 2022 r. w Dublinie.

Targi Food, Retail & Hospitality Expo, które odbędą się 1 grudnia w Dublinie, są corocznym wydarzeniem dla sprzedawców detalicznych żywności, hurtowników i dystrybutorów z branży spożywczej, operatorów cateringowych i dostawców usług hotelarskich, którzy poszukują nowych dostawców żywności, sprzętu oraz nowatorskich rozwiązań.

Podczas targów zostaną zaprezentowane kluczowe trendy i możliwości w sektorze spożywczym, gdzie wystawcy będą mieli szanse zaprezentować swoje produkty, a także sprawdzone rozwiązania technologiczne. Wydarzenie przyciąga kupujących i decydentów z całej branży, którzy zgromadzą się, aby poznać najnowsze trendy, najlepsze produkty i wizję branży spożywczej w Republice Irlandii.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkania się i nawiązania relacji biznesowych z najważniejszymi na rynku firmami z branży spożywczej, a także tymi wyznaczającymi zdrowe i ekologiczne trendy.

Targi przyciągają licznych członków sektora spożywczego i napojów, w tym hurtowników i dystrybutorów, zakupowców poszukujących nowych produktów, sprzedawców detalicznych, przedstawicieli niezależnych sklepów detalicznych, właścicieli sklepów spożywczych i delikatesów, przedstawicieli restauracji i hoteli, a także szefów kuchni.

Pawilon Polski PAIH będzie się mieścił w bardzo dobrej lokalizacji, w samym centrum hali wystawienniczej, z wyraźną ekspozycją oraz łatwym dostępem z każdej części targów.

PAIH umożliwia polskim firmom korzystanie z powierzchni wystawienniczej na polskim stoisku narodowym oraz usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 października 2022 r. poprzez formularz rejestracyjny. Liczba miejsc ograniczona.

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator.

*Agencja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu ogłoszenia ostatecznych wyników naboru, o czym poinformuje wnioskodawców.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.