Zaproszenie na warsztaty końcowe

Zapraszamy na warsztaty końcowe i konferencję zamykającą projekt „Przełamywanie granic za pomocą technologii o kluczowym znaczeniu. Zrównoważony rozwój transgranicznej sieci kompetencji w zakresie transferu wiedzy i technologii w dziedzinie budowy lekkich konstrukcji zorientowanej na zastosowanie w praktyce”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Brandenburgia – Polska 2014-2020, którego partnerem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) Oddział w Gorzowie Wielkopolskim.
Warsztaty z konferencją odbędą się w terminie 7-8 grudnia 2022 r. w Lubniewicach.

Hotel Woiński Spa, ul. Ratuszowa 3, 69-210 Lubniewice

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się pod linkiem: formularz zgłoszeniowy na konferencję.
Termin przyjmowania zgłoszeń: 3 grudnia 2022.
Więcej informacji dotyczących projektu znajdą Państwo pod linkiem: https://gorzow.simp.pl/projekty-i-przedsiewziecia/interreg/.
Szczegółowy program i informacje organizacyjne zostaną przesłane uczestnikom na adresy mailowe podane w formularzu zgłoszeniowym.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa!