Stoisko PAIH na London Tech Week 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w London Tech Week 2023, który odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2023 r. w Londynie.

London Tech Week to globalne wydarzenie technologiczne, skupiające najbardziej innowacyjnych przedstawicieli branży. Pokazuje jak technologia zmienia biznes i społeczeństwo. Podczas wydarzenia prowadzone są liczne wystąpienia, dyskusje i debaty na temat innowacji, różnorodności i transformacji.

W ciągu trzech dni na siedmiu piętrach w Queen Elizabeth II Centre wydarzenie zgromadzi czołowych liderów biznesu, decydentów i inwestorów poszukujących nowych rozwiązań i możliwości. London Tech Week to doskonała okazja do spotkania i nawiązania relacji biznesowych z najważniejszymi na rynku firmami z branży technologicznej. W głównej konferencji, jak i wydarzeniach towarzyszących weźmie udział ponad 20 tys. osób z całego świata oraz ponad 300 prelegentów, wśród nich najważniejsi decydenci w branży (CEO, CIO, CTO, VP) oraz liderzy i przedstawiciele firm z różnych sektorów m.in bankowości, finansów, consultingu/doradztwa, healthcare czy edukacji.

Strategicznymi partnerami wydarzenia są instytucje rządowe oraz organizacje branżowe – brytyjskie ministerstwo ds. biznesu i handlu (Department for Business & Trade, dawne Department for International Trade), brytyjskie ministerstwo ds. cyfryzacji, kultury, mediów i sportu (DCMS), techUK (największa brytyjska organizacja sektora technologii skupiająca ponad 800 firm- zarówno międzynarodowych korporacji jak i MSP), Tech Nation (organizacja wspierająca brytyjskie start-upy i scale-upy, prowadząca wiele programów współpracy międzynarodowej). London Tech Week wspierane jest również przez Burmistrz Londynu. Partnerami wydarzenia są także London & Partners, Tech London Advocates, Founders Forum Group oraz Informa Tech.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Londynie zaprasza polskich przedsiębiorców do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH. Stoisko PAIH będzie mieściło się w Enterprise Zone, gdzie będą wystawiać się czołowe przedsiębiorstwa z branży technologicznej takie jak IBM, Vodafone, Lenovo, TikTok, Uber oraz wiele innych.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,

  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,

  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,

  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Londynie.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 maja 2023 r. poprzez formularz rejestracyjny. Liczba miejsc ograniczona.

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator m.in. na podstawie kolejności zgłoszeń. Informacja o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu zostanie przekazana mailowo.

źródło