Misja gospodarcza do Meksyku 3-7 lipca 2023 r.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ambasadą RP w Meksyku i Ambasadą Meksyku w Polsce zapraszają polskie firmy do udziału w misji gospodarczej do Meksyku, która odbędzie się w dniach 3-7 lipca 2023 r. Zaproszenie jest w szczególności kierowanie do firm z sektora motoryzacyjnego, elektromobilności, aeronautycznego i maszyn produkcyjnych.

Celem misji jest prezentacja polskiej oferty produktowej, technologicznej i eksportowej oraz nawiązanie kontaktów z partnerami z Meksyku. W programie wydarzenia przewidziane są spotkania z instytucjami państwowymi i lokalnymi kontrahentami z Mexico City, Puebla, Querétaro i San Luis Potosí.

Udział w misji gwarantuje m.in.:

  • Networking powitalny z udziałem Ambasadorów Macieja Ziętara i Juana Sandoval Mendiolea.
  • Spotkania z instytucjami państwowymi w Mexico City, Puebli, Querétaro i San Luis Potosí.
  • Spotkania B2B z sektorem prywatnym (ok. 4-5 spotkań dla każdego uczestnika i dodatkowe spotkania B2B w innych stanach Meksyku).
  • Uczestnictwo w sesji plenarnej z udziałem Ministra ds. Handlu Zagranicznego, Ministerstwo Gospodarki w Meksyku.
  • Biznesowy Networking z udziałem przedstawicieli instytucji państwowych i lokalnych kontrahentów zainteresowanych współpracą z polskimi spółkami.
  • Wizyty w klastrach i zakładach produkcyjnych w stanach Puebla, Querétaro i San Luis Potosí.

Koszty logistycznej, tj.: spedycja towarów i materiałów reklamowych, ubezpieczenie osób i produktów, noclegów, wyżywienia itd. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 26 maja 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela:

Więcej informacji dostępnych pod linkiem.

źródłó