Stoisko PAIH na targach FOOD Taipei

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na targach FOOD Taipei. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-17 czerwca 2023 r. w Tajpej na Tajwanie. Targi będą okazją do promocji produktów polskich przedsiębiorców z sektora spożywczego.

Targi FOOD Taipei należą do najważniejszych imprez targowych sektora spożywczego na Tajwanie. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział niemal 800 wystawców z ponad 20 krajów i blisko 30 000 odwiedzających. W tym roku organizatorzy planują zaprosić nawet 1400 wystawców. Targi stanowią świetną okazję dla przedsiębiorstw do zaprezentowania produktów takich jak świeże oraz konserwowane owoce i warzywa, mięso i produkty zwierzęce, alkohole i inne napoje.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tajpej zaprasza polskich przedsiębiorców z branży spożywczej do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na FOOD Taipei 2023 poprzez przesłanie materiałów promocyjnych i próbek produktów, które jako Agencja zaprezentujemy uczestnikom wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji targów nie będziemy w stanie udostępnić przestrzeni wystawienniczej dla przedsiębiorców chętnych do osobistego udziału w wydarzeniu.

Koszty logistyczne, tj.: spedycja towarów i materiałów reklamowych pokrywa przedsiębiorca.

Zachęcamy do zgłoszenia się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 31 maja 2023 r.

źródło