Misja gospodarcza przedstawicieli polskiego sektora IT/ICT do Luksemburga

Polska Agencja Inwestycji i Handlu i Luxembourg-Poland Chamber of Commerce zapraszają do udziału w misji gospodarczej ICT Spring w dniach 28-30 czerwca 2023 r.

ICT Spring to globalne wydarzenie technologiczne obejmujące konferencje naukowe, wystawy i pokazy najnowszych trendów i innowacji technologicznych, podczas którego można odkryć dynamicznie rozwijający się ekosystem technologiczny Luksemburga.

ICT Spring odbywa się w ramach Digital ICT Week – wydarzenia organizowanego przez Luksemburską Izbę Handlową w ramach stymulowania transformacji cyfrowej, zilustrowania najnowszych trendów technologicznych i zaprezentowania możliwości rozwoju dla startupów, scale-upów i MŚP. Celem ICT Spring jest zachęcanie do nawiązywania kontaktów między decydentami biznesowymi, menedżerami innowacji, startupami, badaczami i inwestorami venture capital w skali europejskiej.

Udział w misji gospodarczej zapewni przedsiębiorcom:

  • możliwość spotkania z ponad 5000 inwestorów, przedsiębiorców i ekspertów z branży IT, finansów, bankowości i marketingu;
  • wgląd w kluczowe inicjatywy luksemburskiej gospodarki i ekosystemu startupowego;
  • możliwość uczestnictwa w licznych seminariach i prezentacjach prowadzonych przez liderów w dziedzinie technologii i marketingu.

Więcej szczegółów na stronach organizatorów:

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca na adres e-mail:

źródło