W Muzeum Browarnictwa, ale przy… kawie spotkają się przedsiębiorcy z Witnicy!

Kolejni lubuscy przedsiębiorcy – tym razem z Witnicy i okolic – będą mieli okazję porozmawiać, wymienić wizytówki i dowiedzieć się, co oferują im Fundusze Europejskie. Na spotkanie zaprasza Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

Przedsiębiorców ugości Lubuskie Muzeum Browarnictwa w Witnicy. Podczas wydarzenia nie zabraknie rozmów o działalności samorządu województwa w zakresie innowacji i przedsiębiorczości, informacji o możliwości pozyskania środków z funduszy UE, w tym Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027 i Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki czy prezentacji oferty Banku Gospodarstwa Krajowego skierowanej dla przedsiębiorców. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiać z władzami regionu, miasta oraz powiatu.

W wydarzeniu udział weźmie także parlamentarzystka – posłanka na Sejm RP Krystyna Sibińska.

Nieformalna formuła śniadania biznesowego ułatwi nawiązywanie kontaktów między firmami i ich integrację oraz nawiązanie trwałych relacji z samorządem. Na podstawie przedsięwzięć realizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego wiemy, jak ważne są działania networkingowe polegające na rekomendowaniu swoich usług, dzieleniu się wiedzą oraz udzielaniu wzajemnej pomocy. Dlatego tak ważne są spotkania, podczas których strony mają czas na poznanie się, wspólne wypicie kawy czy luźną rozmowę.

Spotkanie odbędzie w środę, 21 czerwca o godz. 10.00 w Lubuskim Muzeum Browarnictwa w Witnicy (ul. Marii Konopnickiej 1).

Więcej informacji oraz zapisy: , tel. 661 326 549.