„Expo Jabłka” w ogrodach Ambasady RP w Berlinie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ambasadą RP w Berlinie zaprasza eksporterów jabłek oraz produktów powstałych na bazie tego owocu zainteresowanych rynkiem niemieckim do udziału w „Expo Jabłka” w ogrodach Ambasady. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 września w Berlinie.

Polska jest potęgą w produkcji jabłek – jesteśmy największym producentem w UE i 3. na świecie. Jabłka są głównym polskim owocem eksportowym – stanowią ponad 75% wolumenu eksportu wszystkich owoców i jednocześnie ponad 1% wartości polskiego eksportu rolno-spożywczego. Jesteśmy również producentem wysokiej jakości produktów na bazie jabłek: soków, cydrów, chipsów jabłkowych, jak również kosmetyków czy akcesoriów powstałych z ekologicznego materiału wyprodukowanego z pozostałości po przetwórstwie jabłek.

Zainteresowane firmy prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy do 16 sierpnia (do godz. 9:00).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy wydarzenia gwarantują spotkania B2B i B2C, powierzchnię marketingową oraz wsparcie merytoryczno-językowe. Po stronie uczestników leży zagwarantowanie transportu, zakwaterowania, ubezpieczenia itd.

Więcej informacji udziela Karolina Myszka-Wilanowska, Starszy Konsultant w Departamencie Eksportu PAIH:

źródło