Stoisko PAIH na Build Expo Greece 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców sektora budowlanego do współtworzenia stoiska PAIH na targach Build Expo Greece 2023. Wydarzenie odbędzie się w Atenach w dniach 19-22 października 2023 roku.

Udział w targach Build Expo Greece umożliwi polskim producentom prezentację oferty w zakresie materiałów budowlanych, systemów technologicznych oraz usług związanych z budową, modernizacją, zarządzaniem i funkcjonowaniem budynków, w tym również w dziedzinie budownictwa bioklimatycznego. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów zarówno na rynku greckim, jak i na arenie międzynarodowej.

Obecność na stoisku narodowym PAIH daje możliwość:

  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do prezentacji produktów,

  • odbycia spotkań z kontrahentami oraz instytucjami i organizacjami okołobiznesowymi,

  • konsultacji planu ekspansji na rynek grecki,

  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane udziałem w misji na targi mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 30 września.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy z Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Atneach, Martą Szajbel-Nikolaou: .

źródło