Jak osiągnąć sukces w biznesie? Na początek – mentoring w Gorzowie Wlkp.!

Jak zbudować dobry biznes i markę osobistą oraz własne social media? Tego wszystkiego dowiesz się podczas czwartkowego spotkania w Gorzowie Wlkp., które organizuje Departament Gospodarki i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

Na spotkanie mentoringowe zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu, a także rozwinąć umiejętności osobiste.

Podczas wydarzenia poznasz:

  • ofertę Urzędu Marszałkowskiego skierowaną dla przedsiębiorców,
  • informacje o możliwości pozyskania Funduszy Europejskich,
  • propozycję Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost skierowaną do biznesu,
  • a także weźmiesz udział w networkingu z innymi uczestnikami.

Gościem specjalnym gorzowskiego spotkania będzie Paweł Tkaczyk – ekspert od marketingu i budowania marki, głównie poprzez grywalizację oraz storytelling. Wykładowca studiów MBA, wielokrotny prelegent TEDx oraz innych konferencji. Znajduje się w czołówce osobowości związanych z marketingiem w Polsce. Autor wielu książek, regularnie pisze do branżowych czasopism. Temat prelekcji P. Tkaczyka to Trendy to nie wszystko, czyli o stałych elementach w budowaniu dobrego biznesu i marki.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 29 lutego o godz. 18.00 w Hotelu Bulvar przy ul. Łużyckiej 35. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVZg0NaBf79etuGDgbZQg1C1Ta-8aVkiaSxSqx_2eHzwX2zg/viewform

Więcej informacji na temat wydarzenia:

www.innowacje.lubuskie.pl

tel. 68 456 54 25

Kolejne spotkanie odbędzie się 12 marca w Nowej Soli. Więcej informacji oraz link do rejestracji przekażemy niebawem.