Zaproszenie na webinar dla przedsiębiorców: Inwestować w innowacje w dobie kryzysu? Crowdfunding i wybrane dotacje

Webinar: Inwestować w innowacje w dobie kryzysu? Crowdfunding i wybrane dotacje

Globalny kryzys i zamknięcie gospodarki jest dla wielu przedsiębiorców momentem, w którym wstrzymuje się wszystkie inwestycje i skupia na samym utrzymaniu biznesu. Czy jednak każda inwestycja stanowi ryzyko? Co zrobić, jeżeli o pozycji na rynku decyduje innowacyjność firmy? RCIiTT ZUT w Szczecinie serdecznie zaprasza wszystkich przedstawicieli biznesu na webinar poświęcony możliwościom finansowania innowacji w dobie kryzysu spowodowanego epidemią COVID-19. Wydarzenie odbędzie się 14 maja 2020 r. w godzinach 10:30 – 13:45.

Uczestnicy webinaru poznają wybrane mechanizmy pozyskiwania środków na wdrażanie innowacji, które w dobie kryzysu spowodowanego pandemią mogą okazać się sposobem na jego przetrwanie w dobrej kondycji. Głównymi tematami poruszonymi na spotkaniu będą:

  • wybrane, krajowe dotacje w ramach Funduszy Europejskich m.in. szybka ścieżka, RPO WZ,
  • możliwości, jakie daje firmom Program Ramowy Unii Europejskiej Horyzont 2020,
  • kampania crowdfundingowa w dobie kryzysu.

Wydarzenie poprowadzą p. Daria Wróbel, konsultantka ds. transferu technologii w RCIiTT ZUT oraz p. Michał Grudziński, konsultant ds. Programów Ramowych UE w RCIiTT ZUT.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego.

Zachęcamy do rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.